Amasya'ya AMASRAY Müjdesi

Amasya Belediyesi Amasray adını verdiği tramvay fizibilite ve saha çalışmasına başladı.
2020-11-28 05:12:58
Amasya'ya AMASRAY Müjdesi

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP'den Amasya Belediye Başkanı seçilen Mehmet Sarı, Amasya'lı hemşehrilerine müjdeyi verdi.

Başkan Sarı;

Başdanışmanım Sayın Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Kazan, Fen İşleri Müdürümüz Sayın Ali Özel, Strateji ve Geliştirme Müdürümüz Sayın Serpil Demir, Belediyemizin teknik ekibi, bugün tranvay projesi için Almanya’dan gelen ERC Ldt. Şti. Genel Müdürü Sayın Alp Karabacak, Demiryolu Proje Mühendisi İş Geliştirme Uzmanı Sayın Kemal Faruk Doğan ve Endüstri Mühendisi Sayın İsmail Karataş ile birlikte Amasray ismini verdiğimiz tramvay projemizin güzergahlarında incelemelerde bulunarak fizibilite ve saha çalışması yaptılar. 
Saha çalışması sonrası şahsımın başkanlığında Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilen toplantı da ERC Ldt. Şti. Genel Müdürü Sayın Alp Karabacak hayata geçirilecek projelerin detayları hakkında bizlere bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun sonunda Fen İşleri Müdürümüz Ali Özel ve Başdanışmanım Sayın Ahmet Yenihan Amasya’nın nostaljik açıdan zenginleşmesini sağlayacak Amasray hakkında bilgi paylaşımında bulundular dedi.
AMASRAY'ın Amasyamıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...