BARIŞ MANÇO VEFATININ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI

Türk Müziğinin unutulmaz ismi Barış Manço’nun vefatının 20. yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma etkinliğine Tokat Valisi Ozan Balcı'da katıldı.
2021-09-18 16:10:19
BARIŞ MANÇO VEFATININ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI

Gaziosmanpaşa Lisesi konferans salonunda düzenlenen programda Gaziosmanpaşa Ortaokulu Müzik Öğretmeni Figen Esin Yürüdür’ün yönetiminde hazırlanan Barış Manço şarkıları öğrenciler tarafından  seslendirildi.
 
Coşku içerisinde geçen konserde okulun Sosyal Bilgiler Öğretmeni Elvan Çolak Bektaşoğlu 90‘lı yıllarda çocuk olmak ve Barış Manço’nun hayatımızdaki yeri konulu konuşmasını gerçekleştirdi.
 
Program sonunda konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Barış Manço’nun çok kıymet ve değer verilen bir sanatçı olduğunu belirterek, Barış Manço’nun ebediyete intikalinin yıldönümü nedeniyle hazırlanan etkinliği çok beğendiğini söyledi. Okulun idarecilerini, öğretmenlerini ve öğrencileri tebrik eden Vali Dr. Ozan Balcı, Müzik Öğretmeni Figen Esin Yürüdür’e emeklerinden dolayı çiçek takdim etti.


Programa Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, eğitim camiası, veliler ve öğrenciler katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...