Bulut: Bizim Başımıza gelenler hiçbir partinin başına gelmemiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Av.Yücel Bulut Niksar da Partililer ile yaptığı istişare toplantısında konuştu.
2020-01-20 09:21:32
Bulut: Bizim Başımıza gelenler hiçbir partinin başına gelmemiştir.

İstişare Toplantısına MHP Tokat İl Başkanı Ömer Çelik, İlçe Başkanı Dursun Yılmaz, Hatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, Serenli Belediye Başkanı Nurettin Keleş, Ülkü Ocağı Başkanı Mustafa Dalkılıç,Milliyetçi Hareket Partisi Niksar Belediye Meclis üyeleri, STK Başkanları ve MHP liler yoğun katılım sağladı. Tokat Milletvekili Av.Yücel Bulut Niksar  Ayvaz Park Otel konferans salonunda düzenlediği  istişare toplantısında,  bölge ve ülke gelişmeleri hakkında bilgi verip fikir alışverinde bulundu. Bulut 1969 dan 2019 kadar MHP ye kurullan kumpasları anlattı. 

Yücel Bulut; Bizim Partimizin başına gelenler hiçbir siyasi partinin başına gelmemiştir 12 İl Başkanı 46 İlçe Başkanı ve 3600 dava arkadaşını şehit veren başka bir siyasi hareket yok diyerek Ülkemize ve partimize emperyal güç odakları tarafından oynanan oyunları, Cumhur İttifakı olarak bozduk, bozuyoruz ve bozmaya devam edeceğiz inşaallah dedi.

Partililerede söz hakkı veren Bulut sorun ve dileklerimiz sosyal medya veya köşebaşlarında konuşmak yerine, bundan sonra nasip olursa her ay düzenleyeceğimiz istişare toplantılarında konuşarak hep beraber çözüm bulmaya çalışalım dedi. Niksarın sorunlarını bildiğini ve yakından takip ettiğini belirterek Ayvaz Suyu İstihdam ve Devlet Hastanesinde ki Doktor eksiğini TBMM 'nde gündeme getireceğini söyledi.

Haber Erdal Karakaş

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...