Bulut'tan Cemiyete hayırlı olsun ziyareti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve beraberindeki heyetle birlikte Tokat Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti
2020-01-20 10:20:04
Bulut'tan Cemiyete hayırlı olsun ziyareti

 TGC’nin yeni yönetimin oluştuğu kongre sebebiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Bulut, Cemiyet Başkanı Cemal İncesoyluer ve yönetimini tebrik edip, başarı dileklerini iletti.

Heyeti karşılamada TGC Başkanı İncesoyluer, Başkan Vekili Cahit Açıkkapı, Başkan Yardımcısı Mete Tanaydın İmamoğlu, Mali Sekreter Fatih Karaman, Yönetim Kurulu Üyeleri Nurhan İçmez, Fatih Yılmaz, Ahmet Demirağ ile Onur Kurulu Genel Sekreteri Kenan Kayhan hazır bulundu.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ile birlikte, MHP İl Başkan Vekili Mustafa İpek, Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen, Başkan Yardımcısı Musa Özdemir, Belediye Meclis Üyeleri İlhan Köten ve Ahmet Çiftçi olduğu halde Tokat Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, Cemiyet heyeti ile bir süre görüştüler. Milletvekili Yücel Bulut hem gündeme dair açıklamalarda bulundu hem de Ankara Barosunun kendisine uyarı cezası vermesiyle ilgili detay bilgiler verdi.

Bulut, FETÖ’nün hala Türkiye’nin tehdit unsurlarının başında yer aldığını belirterek, “Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakının sürmesi gerekiyor. Büyük devlet olmak demek, sınır dışımızdaki gelişmeleri de yakinen takip edip, gerekirse müdahale etmektir. O sebeple, Cumhurbaşkanımızın verdiği bütün kararların amasız ve fakatsız arkasındayız. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin önümüze koyduğu vizyon ve hedefler doğrultusunda yürümek azmindeyiz” dedi.

Ziyaret, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer’in günün anısına verdiği nostaljik radyo hediye takdimi ile son buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...