İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Kurulu Toplantısı

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.
2021-09-18 16:07:59
İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Kurulu Toplantısı

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda COVİD-19 salgını ile mücadelede alınan tedbirler, denetimler ile şehrin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken tedbirler ile kurumlar arası koordinasyon gerektiren hususlar karara bağlandı.


Vali Dr. Ozan Balcı, halkımızın huzurunu, güvenliğini, esenliğini, refahını sağlamak, sağlığını korumak için sıkı bir şekilde denetimlerin devam ettiğini söyledi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Onların sokakta, caddede, parkta, tarlada, bağda, bahçede, iş yerinde, öğrencilerimizin okulda güven ve huzur içerisinde hayatını devam ettirmesi için 24 saat birimlerimiz görev yapıyor. Vatandaşlarımız da kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.


Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ile video konferans yöntemiyle kaymakamlar katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...