İSTANBUL SÖZLEŞMESİ NEDİR?

Orhan Kılıçoğlu yazdı.
2021-10-16 18:46:30
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ NEDİR?

KISACASI İHANET, AHLÂKSIZLIK VE TÜRK’E TUZAKTIR!

Türk milletine bu iğrenç tuzağı, homoseksüel Avrupa ile AKP birlikte kurmuştur. Muhalefet ise şu an sahiplenerek aptallığını ve ahlâki meselelerde ki laubaliliğini bir kez daha göstermiştir!

İstanbul Sözleşmesi;

Türk örf, adet, inanç ve ahlâkına aykırıdır…

Bu sözleşme ile gençlerimizin duygu ve düşünce dünyalarında büyük tahribatlar yapılmak istenmektedir…

Bu sözleşme ile yetişen yeni neslin, sapıklaşmaya ve sapıklıkları hoş karşılamaya yönlendirilmesi arzulanmaktadır…

Dün Sevr ile Anadolu’yu parçalamaya kalkışan hainlerin, bugün Müslüman Türk’ün âile yapısını parçalamaya kalkışmalarıdır…

Şu an sözleşmenin iptal edilmemesi için yapılan kadın gösteri ve mitinglerinin arkasında dışa bağımlı Masonik ve karanlık FEMİNİST kuruluşlar vardır.

KİRLİ OYUN!

İstanbul Sözleşmesi, kadına şiddete karşıymış gibi gözükse de, asıl sinsi maksat, LGBT’yi (cinsel sapıklıkları) meşrulaştırıp koruma altına alarak âile yapısını çökertmek ve Türk toplumunu ahlâken felç etmektir…

Bu sözleşmede ‘’Toplumsal cinsiyet’’ diye bir ifade geçiyor!

Bu ifadeyle, Lezbiyenlik- Oğlanlık- Biseksüellik- Transseksüellik gibi sapıklıklar birer normal cinsiyetmiş gibi yasal hale getirilip insan haklarından kabul ediliyor. Ne Türk'ün töresinde, ne de dinimiz İslâm'da böyle bir hak yoktur!

İstanbul Sözleşmesiyle evlilik yok edilip öldürülürken, birlikte nikâhsız yaşama teşvik edilip toplum temelinden dinamitleniyor.

ŞAYET İMANINIZ VE AHLÂKINIZ VARSA;

Kadınlarımızı ve âile yapımızı, kendi kültürel, milli ve mânevi değerlerimizi esas alan yasalar yaparak koruyalım. Kadın– Erkek ilişkilerini, cinslerin haklarını yine kendi değerlerimiz üzerine oturan kanunlarla düzenleyelim.

KOKUŞMUŞ İĞRENÇ BATI VE İÇİMİZDEKİ UŞAKLARI!

Tarihinin her devrinde Türk düşmanlığını gaye edinmiş, eski çağlardaki tanrıları, filozfları, devlet büyükleri dahi homoseksüel olan, işgâl ettikleri ülkelerin kadınlarına her türlü ahlaksızlığı yapan ırz ve namus düşmanı Batılılarla bir olup kadın haklarından, âilenin korunmasından dem vurup, kadınlara şiddeti önlemek için sözleşmeler imzalamak için insanın ya hain, ya da aptal olması gerekir.

Batılılar homoseksüeldirler çünkü tanrıları da birer homoseksüeldi.

Bilinmelidir ki homoseksüelliğin olduğu toplumlarda kadınlar daima ikinci sınıftırlar.

ŞU PİSLİĞE BAKAR MISINIZ?

İstanbul Sözleşmesinde normal evliliğin dışında, PARTNERLİK ve BİRLİKTE YAŞAMA gibi halk arasında ''OROSBULUK'' diye tanımlanan ahlâksızlıklar da var.

Eşin yanına bir de partnerlik eklenerek, eşlerden birinin evine arkadaşlarını davet ettiğinde, diğer eş bu duruma itiraz edemiyor!

İstanbul Sözleşmesiyle Türk milletine sapık bir yaşantı modeli dayatılmaktadır!

İstanbul Sözleşmesine imza atan Erdoğan ve bu rezâlete itiraz etmeyen muhalefet hep birlikte Türk milletinin namusuna, ahlâki değerlerine ve kendisine has o ulvi âile yapısına ihanet etmişlerdir!

İstanbul Sözleşmesi, yeni bir SEVR anlaşmasıdır!

Sevr ile Osmanlı İmparatorluğunu parçalayanlar, bu sefer de, İstanbul Sözleşmesi sayesinde, AKP'siyle, muhalefetiyle bir olup TÜRK ÂİLE YAPISINI parçalamak istiyorlar.

Bu sözleşme, Türk milletine has bir sözleşme olmayıp, Tanrıları, filozofları, hatta İmparatorları bile homoseksüel olan Avrupalılara has bir sözleşmedir, Türk milletine kurulan kirli bir tuzaktır.

ÜÇ TUZAK SÖZCÜK;

Partnerlik,

Cinsel yönelim,

Toplumsal cinsiyet.

Bu üçünü kabullenmek DEYYUSLUĞUN daniskasıdır!

Bunları yasa ile koruma altına almak ve topluma dayatmak ALLAH’SIZLIK ve ŞEREFSİZLİKTİR!

Sözleşmede geçen âile şekli;

Bizim bildiğimiz âile şekli olmayıp, ‘’ORTAK EV ARKADAŞLIĞI’’dır.

Bu âile şekli, LGBT’lileri de kapsamaktadır.

Tüm okullarımızda çocuklarımıza, CİNSEL YÖNELİMLERİN temel hak ve özgürlüklerden olduğu anlatılarak, onlara homoseksüelliğin normal bir tercih olduğu kabullendirilecek.

ŞU İTLİĞE BAKAR MISINIZ?

Bu sözleşmeyle artık hiç kimse, ahlâkın, inanç ve toplum düzeninin bozulmasını gerekçe göstererek, homoseksüeller ve diğer tüm sapıklıkların aleyhinde konuşulmayacak.

RESMEN CİNAYET!

Bu sözleşme ile Kadın- Erkek eşitliği fiilen gerçekleştirilecek!

Bu işi nasıl mı yapacaklar?

Kadın kadınlığından, erkek erkekliğinden uzaklaşacak ve sonunda LEZBİYEN- GEY- HOMO- İBNE- OĞLAN olacak.

İstanbul Sözleşmesi, daha sayılamayacak kadar iğrençliklerle dolu, lâkin yazı çok uzayacağından bu kadarı yeter diyorum.

APTAL- HAİN KARIŞIMI MUHALEFET!

AKP kendi pisliğinden sıyrılmak isterken, birtakım geri zekâlılar ise bu pisliği sahiplenmekteler.

AKP, Türk milletinin ahlâkı, toplum düzeni ve âile yapısı zarar göreceği için değil de, siyâseten zarar göreceğini anladığı için kendisinin imzaladığı sözleşmeden çekilmek isterken, bu sözleşmeyi MUHALEFET sahiplenerek büyük bir İHANET, AHLÂKSIZLIK ve APTALLIK örneği sergilemektedir!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...