Minik Şule'nin Karne ve Pasta Sevinci

Niksar Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat, 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu, 2-B Sınıfı Öğrencisi Şule KILIÇ’ın aynı gün doğum gününe rastlaması sebebi ile karne töreni ile birlikte doğum günü törenine katıldı
2021-10-16 17:29:41
Minik Şule'nin Karne ve Pasta Sevinci

         17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayan 2018-2019 Öğretim Yılı Birinci dönemi, 18 Ocak 2019 Cuma günü sona erdi.

       Niksar 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu, 2-B Sınıfı Öğrencisi Şule KILIÇ’ın aynı gün doğum gününe rastlaması sebebi ile karne töreni ile birlikte doğum günü töreni de yapıldı. Sınıf içerisinde yapılan törene Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer BOLAT ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, yerel basının temsilcileri, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci veliler katılarak öğrencinin çifte mutluluğuna ortak olarak mutlu yıllar dilediler. Doğum günü pastası kestiler.

      ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDUK

 

         17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayan 2018-2019 Öğretim Yılı Birinci dönemi, 18 Ocak 2019 Cuma günü sona erdi. Okul öncesinde 885, ilkokulda 2639, ortaokulda 2868, liselerde 2981 ve Özel Eğitimde 49 olmak üzere toplam 9422 öğrencimiz karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi.

        Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer BOLAT ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, yerel basının temsilcileri, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velilerinin katılımı ile birlikte Niksar Atatürk İlkokulu/Ortaokulu, 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu, Niksar İmam Hatip Ortaokulu ve Niksar Kırkkızlar MTA Lisesinde gerçekleştirilen karne törenine katılarak öğrencilerin sevincine ortak oldular.

       Bir öğretim döneminin değerlendirilmesini de yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer BOLAT; “Sorunsuz ve başarılı bir dönem geçirilmesine ortak olan başta idareci ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanları ve velilerimize emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı tatiller diliyorum. Yarıyıl tatilini değerlendirip dinlenmiş, daha dinç ve dinamik olarak ikinci döneme başlanmasını, ikinci döneminde birinci dönemden daha huzurlu ve başarılı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

ÇEDAŞ’TAN ÖĞRENCİLERE ENERJİ SERÜVENİ DERGİSİ

 

          T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından öğrencilerin enerji konusunda bilinçlenmesi amacı ile hazırlanan “ALİ’NİN ENERJİ SERÜVENİ” adlı dergi ÇEDAŞ elektrik dağıtım şirketi tarafından 4. Sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtıldı. 

        Enerjinin ne olduğu, nasıl üretildiği, nasıl ve nerelerde tüketildiği, enerji ile çalışan eşyalar, enerji ile çalışan eşyaları alırken nelere dikkat edileceği, enerji tasarrufunun önemi… gibi çok önemli bilgiler içeren derginin öğrencilerimizin çoğunluğuna ulaştırılması hedeflenmektedir. 

         İlçemizde bulunan  Niksar Atatürk İlkokulu ve 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu 4. Sınıflarına yapılan dağıtım törenine Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer BOLAT, ÇEDAŞ Niksar Müdürü Şevket ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, yerel basının temsilcileri, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci veliler katıldılar.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...