Ne Mutlu Ne Mutlu, Devamı YOK !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Niksar'da Ne mutlu,Ne Mutlu dedide Türk'üm demedi ve Katılacığını bildirdiği sergiye katılmadı.
2020-09-23 01:56:18
Ne Mutlu Ne Mutlu, Devamı YOK !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Tokat ve ilçelerinde Partisinin adaylarına destek istedi.

Niksar Keşfi Meydanında halka hitap eden Akşener, ekonomik kriz üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yülklendi. Akşener Saraylarda yaşıyorsun, 500 milyon dolarlık uçağa biniyorsun Halkın yiyemediğini yiyorsun bumu adalet diye soran Akşener konuşmasına ,Tek Bayrak,Tek Millet,Tek Devlet Tek Vatan Diyorsun bunların adı yok mu kardeşim dedi. Akşener Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek ve Niksar'lıyı şahit göstererek Ne Mutlu Türk'üm Diyene demen halinde ikamet ettiğim yerdeki aday gösterdiğin kişiye oyumu vereceğim dedi.Konuşmasının sonunda CHP Milletvekili Kadim Durmaz'ın uyarısı ile Niksar'lıya Hep Beraber' Ne Mutlu Türk'üm Diyene' söyletmek için mikrofonu eline alan Akşener Ne Mutlu Ne Mutlu deyip, Türk'üm demeden konuşmasını sonlandırdı. 

Yaşlı bir Niksar'lı ' bu dava ihlaslıdır, bu dava kutludur. Bu dava şehitlerin kanı üzerinde imanlı kalplerin feragatleriyle yükselmiş, bugünlere gelmiştir.” bu dava'ya ihanet eden iflah olmaz bak gördünüz mü  Türk'üm dedirtmedi Allah dedi.

Akşener Katılacağım dediği sergiye katılmadı

Niksar Balkan Türk'leri Derneği'nin mübadelenin 96. Yıl Dönümü anısına 'Mübadele Yılları' Resim sergisi açtı.ve Meral Akşener'in de Balkan Türk'ü olduğunu sergiyi ziyaret edeceğini duyuran Balkan Türkleri Derneği Başkanı Hacı Akdemir ve Yönetimi Sayın Akşener bizi hayal kırıklığına uğratmış ve üzmüştür insan odur ki sözünde durur ve nerden geldiğini unutmaz diyerek Türk Bayrağı'nın önünde Yönetimi ile birlikte Türklüğün sembolü 'Bozkurt' işareti yaparak tepkilerini verdiler.

haber : tokatpress 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...