PTT 179. YAŞINI BAŞÇİFTLİK’TE KUTLADI

Tokat PTT Başmüdürlüğü 179. Kuruluş yıldönümünü etkinlikleri kapsamında Tokat PTT Başmüdiresi Muhterem Demir Başçiftlikli minik öğrencileri ziyaret ederek kutladı.
2020-11-28 05:21:12
PTT 179. YAŞINI BAŞÇİFTLİK’TE KUTLADI

179. Yılı adına çocuklara PTT armalı  çanta, kitap,defter ,ve oyuncak veren  Muhterem Demir PTT ‘nın 179. Yılını anlattı.

 Tokat PTT Başmüdiresi Muhterem Demir “Zamanın koşullarına uyum sağlamak için, güçlü geleneğinden beslenip, sağlam bir iradeyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarına, vatandaşların refah ve mutluluğunu artırma, ülke ekonomisine azami katkı sunma şiarıyla faaliyetlerini gerçekleştiren PTT, “gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak” ilkesiyle Tokat’ımızın en uzak ilçesi olan Başçiftlik’te öğrencilerimizin yanında 179. Yılımızı kutlamak istedik. 2023 hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak her geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT, büyüyor, güçleniyor ve yarınlarımızın teminatı Başçiftlik İlköğretim Okulu öğrencilerimizin yanında nice 179. yıllar geçireceğimizin garantisi olarak çocuklarımızın yanındayız.”

Ptt Tokat ‘ın en yetkilisinden PTT’nin faaliyetlerini dinleyen ve hediyeler alan Başçiftlik Ortaokulu öğrencileri teşekkürlerini sundular.

Tokat PTT Başmüdiresi Muhterem Demir”Ptt’nin 179 .yılında bu candan öğrencilerle başbaşa olmaktan çok memnun kaldık.İlgi alakalarından dolayı çocuklarımıza ,öğretmenlerimize ,bizlere mihmandarlık yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan Baskın ve İlçe Emniyet Amiri Necmettin Budancamanak’a ve personele çok teşekkür ediyorum”dedi.

#başçiftlik #ptt

Haberin Görselleri:

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...