Hakkımızda

Vizyon:

Geçmiş ile günümüz arasında sebep sonuç ilişkilerini de içinde barındıran Türkiye’de ve Dünya’da gündem oluşturan haberler ile Türkiye’nin içerisinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve sosyo-politik yapıyı en iyi şekilde dile getirmek, ülkemizin ve ülke insanımızın daha önce hiç karşılaşmadığı haberleri yerel ve ulusal basın ilkeleri ile dile getirmektir.

Tokat Press bu konuda dünya barışı ile ülke barışının temel niteliklerini sağlama gayreti içerisinde haksız, hukuksuz Vatan haini kim veya kimler var ise korkmadan en cesur ve en güçlü bir biçimde üzerine giderek, Vatanın ve devletin bekası için hizmet etmeye ant içen haber kaynağı olacaktır.

Misyon:

Global dünyanın kilit noktalarından biri olan ve bu neden ile hedef gösterilen Anadolu topraklarının selamete kavuşması için; mazlumun sesi, zalimin korkulu rüyası olmayı hedefleyen ulusal basın kriterlerini de bünyesinde taşıyan bir haber portalıdır.

Nasipse başarı için iddialıyız. Açık ve anlaşılır bir vizyona sahibiz, hafızalarda hatırlanacak en özel haberlerle varız ve katılımcıyız. Görseli okurlarımıza en açık ve güncel olarak sunmak için özveri ile çalışacağız.