Alptürk Yesevi
19-01-2021

Türk Milliyetçilerinin iktidarı kaçınılmaz olmuştur

Artık TÜRK milliyetçilerinin ve ülkücülerin iktidarı kaçınılmaz olmuştur.
Bugüne kadar milletimizin menfaatleri için gerektiğinde canı pahasına fedakarlık yapan,dünyalık her türlü nimetleri elinin tersi ile itip devletin âli çıkarları için nefsine gem vuran ülkücülerin artık oturup karar verme zamanı gelmiştir.
Vatan için,bayrak için hiç bir mücadeleden geri durmadan her türlü tehlikeye karşı göğsünü siper edenlerin artık ülkenin geleceğinde söz sahibi olmak ve ülkümüzü yerine getirmek üzere karar verme zorunluluğu hasıl olmuştur.
Hiç bir siyasi parti ,dernek,vakıf yada oluşum ülkücülerin mutlak iktidarına engel olmamalıdır.
Ne bir lider ne de bir başkan,parti dernek yada bir oluşum ülkücülerin hedefinden ve kutlu iktidarından daha önemli değildir.
Hiç kimse kendini kızıl elma ülküsünden daha üstün tutamaz.
Yıllardır en ağır bedeller ödeyerek devletin ve milletin birliğini sağlayan ülkücülerin,milleti başkalarının yönetmesine ve geleceğimizi karartmasına seyirci kalması düşünülemez.
Herhangi bir siyasi parti ve oluşum beni hiç ilgilendirmiyor.
Bunca yıldır ülkücülerin sırtından siyaset yapıp mevki ve makam sahibi olanlar,vekillik kimliği kazanıp ülkücüleri hakir gören ,kendini dava adamı sanan adamcıklarda umurumda değil.
Yetti artık hamasi nutuklarla Türk milliyetçilerini ve ülkücüleri kendi egolarınız ve hırslarınız için örselediğiniz.
Bugün bölücü olmayan hangi siyasi partiye baksanız içerisinde illaki ülkücüler ve TÜRK milliyetçileri mevcuttur.
Çünkü ülkücüleri ve TÜRK milliyetçileri bir araya getirecek ne bir lider ne de bir siyasi parti mevcuttur.sistemin ülkücüleri param parça etmesine,birliğini bozmasına seyirci kalanlardan lider olmadığı gibi devleti yönetecek kadrolarıda yetiştirmesi beklenemez.
İnanıyorum ki bugün iktidar TÜRK milliyetçilerinin  ve ülkücülerin elinde olsa şu an ki yönetimden on gömlek daha başarılı bir yönetim ve daha güçlü bir Türkiye olur.
Demem o ki,
Sistem ülkücülerin birliğini bilerek ve isteyerek bozmuş iktidara gelmelerini engellemiştir.
Bu oyunu bozacak olan da yine ülkücülerdir.
Hiç bir siyasi liderin telkinlerine ve vaadedilen makamlara bakmadan birlik ve beraberliği sağlayacak bir lider ve siyasetin etrafında toplanmalıyız.
Ülkücülerin birliği ülkenin birliği demektir.
Her bir ülkücü nefsini bir kenara bırakıp ülküsü için yeniden ve daha güçlü bir  heyecanla ''bismillah'' diyerek ayağa kalkmalıdır.
Sevgi ve selamlarımla.
#alptürkyesevi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...