Alptürk Yesevi
23-09-2020

Vatan savunması için idam sehpalarında şehadete erenler

Ne iktidarın iltimasına nede devletin merhametine talip olmadılar.
Ülkücüler sadece ALLAH ın rızasına talip olurlar.
On iki eylülde binlerce ülkücü cezaevlerinde ömrünü çürütürken de sadece rabbinin rızasına talipti.
Ne devletinden bir af bekledi,nede iktidarın nimetlerine tenezzül ettiler.
Çünkü ülkücüler bu vatanı karşılıksız sevdiler.vatan,bayrak ve millet sözkonusu olduğunda ne gelecek hesabı yaptılar ne de devletin merhametine sığındılar.inandıkları doğru uğruna nasıl bir bedel ödemek gerekiyorsa o bedeli erkekçe ödediler,küçülmediler zalimler karşısında.merhamet dilenmediler.biz devlet için yaptık ne yaptıksa ,devlet bizi bağışlasın diyerek inandıkları davalarını ayaklar altına aldırmadılar,çiynetmediler inançlarını.ölümlere tebessüm ettiler ama zalimlerin merhametine tevessül etmediler.
Allahın rızasından başka bir kazanımları olmadı ülkücülerin.
Dedim ya ,vatanı karşılıksız sevmişti ülkücüler.
Eğer vatan için millet için bir eylem bir duruş gerekiyorsa her TÜRK vatandaşı bu duruşu göstermelidir.vatandaşlık sorumluluğu ve damarındaki kan bunu gerektirir.
Vatan için yapılan hiç bir eylem ve tavrın karşılığı beklenmez.
Eğer devlet için bir adım atan bunun karlılığını bekliyecekse ve devlette bu karşılığı verecekse o zaman geçmişte vatan için idam edilenlerin hakkını kim, nasıl verecek devlet adına.
Ömrünü devlete bahşetmiş olan vatan evlatlarına feto denen köpeğin kumpaslarıyla kıyanlar bu haksızlığı nasıl telafi edecek o zaman.
Sadece vatanı sevmek uğruna fetocu hainler tarafından düzmece evraklarla ve yalanlarla görevlerinden alınıp cezaevlerine atılan masum vatan evlatlarının hakkını kim verecek.
Onbeş temmuza gelene kadar vatan uğrunda ölümü göze alarak mücadele eden polis ve askerlerin kumpaslarla içeri atılıp çoluk çocuklarının perişan bir halde sokağa bırakılmasının karşılığını kim verecek.
Binlerce asker ve polis var fetocular tarafından sahte evrak ve oyunlarla,iftiralarla mesleklerinden edilmiş.
Bu polis ve askerlerin tek suçu vardı.vatanlarını karşılıksız sevmek ve feto gibi hainlere karşı ilk dikilecek kişiler olmalarıydı.
Şimdi geçmişte bu vatan için her türlü mücadeleyi veripte mağdur edilenleri de bir konuşsanız ya.
Hadi bakalım,son on beş yıldır kaç bin personel feto tarafından devletten koparılmış ve hakları ellerinden alınmış.
Mademki vatan için bir gün de olsa sokağa çıkanlar ve hainlere direnenler uargılanmaktan muaf tutuluyorsa,senelerce dağda bayırda,karda kışta,ülkemizin değişik yerlerinde hainlere karşı mücadele eden canını bu vatan için adayan asker ve polislerin feto kumpasları sonucu yapılan yargılamalarını da ya geçersiz sayın yada yeniden yargılanma hakkı tanıyın.
Adalet halka eşit dağıtıldığında adalet olur,belli bir kesime dağıtılırsa zülüm olur..

#alptürkyesevi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz yapın!...